Creativiteit bij textielwerkplaats Circulus in Deventer!
Bij de textiel werkplaats van Circulus upcycelen we materialen naar nieuwe duurzame producten. Deze producten krijgen door ons een tweede kans. Het is belangrijk om een bijdrage te leveren aan een duurzame wereld, waarom dan niet met stijlvolle items?
Geen dag is het zelfde bij textiel werkplaats Circulus we houden ons bezig met stijlvolle producten en hebben samenwerkingen met verschillende bedrijven, daarnaast herstellen we kleding of passen ze aan. We hergebruiken veel en hebben zelf reparatie service.
Ben jij geïnteresseerd in kleding, accessoires of wil je wat nieuws proberen? Kom gezellig langs koffie, thee en wat lekkers staat voor je klaar , tijdens de Week van de Circulaire Economie organiseert Circulus een upcycle workshop! Ontdek, ontwerp en leer basis technieken van het vak!
Een oude kleding stuk die je niet meer draagt? En wil je hem vernieuwen of je eigen fantasie er op los laten? Pak dan nu je kans, geef je product weer een eigen leven. Duik in de wereld van upcyceling en je word vakkundig begeleid door ervaren vakspecialisten en studenten van het Aventus college en het Cibap van de opleidingen: Fashion tailor/design en Creatief vakman Fabricks and design. Schrijf je in en misschien zien we je wel op woensdag 25 Maart van 13.00 tot 16.30.
Doe ook mee en laat je verrassen door de wereld van het upcycelen!
Meld je aan via de onderstaande link en fantaseer je alvast over hoe jij je item laat rocken! We kunnen niet wachten om je te helpen!
Datum 25 maart 2026 13 – 16.30
Kosten 5 euro per persoon, inclusief koffie, thee en wat lekkers
Aanmelden mailen naar Jolande.Schuttevaar@circulus.nl (er is plek voor 15 deelnemers)
Adres Harderwijkerstraat 25 7418 BA, Deventer
Neem een oud kledingstuk mee die je graag wilt upcycelen
Toch nog vragen?
Vraag het maar raak via Jolande.Schuttevaar@circulus.nl voor meer informatie!





























